Hakkımızda

   Orkim Tarım 1994 yılında İzmir de kurulmuştur. Firmamız, Türkiye nin tüm Tarım Bölgelerinde Profesyonel Bayii Ağı ile ürünlerinin satışını yapmaktadır. Bu yolla tüm çiftçilerimize ulaşılmaktadır. Türk Tarımını ve Türk Çiftçisini Deniz Yosunu ile tanıştıran ilk Firma olmasının yanı sıra birçok yeniliklerle Türk Tarımına yön veren öncü Firma olmuştur. Oluşumundan itibaren kendi üretimini ve ürünlerinin kalitesini kontrol edebilmek amacıyla modern bir Labaratuvara sahiptir. orkim Tarım 2003 yılında ISO 9001:2000 kalite yönetim belgesi alarak Türkiye de sektöründe Kendi Oto-Kalite Kontrol Sistemini kuran ilk örnek Firmalardan biridir.
 orkim Tarım yaptığı işin bilincinde olup Pazar Politikasını, Kalite, Düzgün-Hızlı Hizmet vede Uygun Fiyat anlayışı üzerine kurmuştur.

Kalite Felsefemiz

   Firmamız, "ÇÖZÜM BİZDE" Sloganı ile Yola Çıkarak, Ürün ve Hizmet Kalitesinden Ödün Vermeden; Toplam Kalite Yönetimi "BİLGİ, İLKE ve DÜRÜSTLÜK" Anlayışı içerisinde, Güncel Teknolojiyi ve Bilgiyi En İyi Şekilde Kullanarak, Ürettiği Uluslararası Standartlara Uygun Ürünlerini Müşterilerine Sunmayı, Bayi ve Çiftçilerimizi; İstek ve Beklentileri Doğrultusunda Memnun Etmeyi, Sürekli Yenilenmeye ve İyileştirmeye Dayalı bir Organizasyon Olmayı, Firma İlkesi ve Politikası Olarak Benimsemiştir.